O NAS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ALTERMED

Wierzymy, że poszczególne sfery życia człowieka stanowią niepodzielność całość, a podstawą zdrowia jest zachowania równowagi na wszystkich poziomach życia. Łączymy najnowsze osiągnięcia naukowe z szeroko rozumianą profilaktyką i promocją zdrowia.

 

Koncentrujemy się na aktywnym utrzymywaniu dobrego stanu zdrowia. W procesie diagnozy i leczenia uwzględniamy wszystkie aspekty mające wpływ na równowagę wewnętrzną.Bierzemy pod uwagę zarówno dietę jak i styl życia, stan emocjonalny i relacje z otoczeniem, Jesteśmy zwolennikami tezy, że choroby, a także inne życiowe wyzwania, stanowią wskazówki pozwalające poznać i zrozumieć to, co jest konieczne dla przywrócenia równowagi i integralności w naszym ciele i umyśle. W procesie leczenia pacjent jest jego aktywnym uczestnikiem, a lekarz-terapeuta jest jego partnerem.

 

W ramach kontraktu z NFZ świadczymy usługi w zakresie Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Psychologicznej, połączonych z Oddziałem Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. W ramach świadczeń refundowanych funkcjonują także : Poradnie Okulistyczna , Poradnia Neurologiczna oraz Poradnią leczenia uzależnień.

Ponadto w Altermed świadczymy kompleksowe usługi w ramach medycyny pracy . Na terenie naszej placówki działają EEG,EKG,USG.
Zapraszamy także do
prywatnych gabinetów specjalistycznych.

 

Dlaczego warto wybrać ALTERMED?

Zapewniamy:

– dogodną lokalizację w centrum Katowic

– szeroką ofertę świadczeń refundowanych

– możliwość leczenia w specjalistycznych gabinetach prywatnych

 – pełen zakres usług w ramach medycyny pracy

– rozległy wachlarz usług diagnostycznych